Šaudymo pramoga – originali dovana

Padovanok adrenalino ir emocijų kupiną dieną šaudykloje 

Ar ir vėl suki galvą, ką nupirkti draugui gimtadienio ar kita artėjančia proga? Šaudymo pramogos – puiki idėja dovanai! Shooting Club šaudykla Kaune siūlo pasinerti į nepamirštamą nuotykį ir išmokti šaudyti bei gerai praleisti laiką. Prisipažinkite, visi slapčia pasvajojame išbandyti kažką ekstremalaus ir patirti gerą adrenalino dozę.

Šaudymo pramogos ne tik suteiks gausybę teigiamų emocijų, tačiau ir nustebins saugumu, kadangi šaulius visada prižiūri patyrę instruktoriai. Net neabejojame, kad ši pramoga patiks ir tiems, kurie niekada nėra laikę ginklo rankoje.

 

Šaudymas – puiki laisvalaikio veikla

Šiais laikais dauguma iš mūsų praleidžiame bent 8 valandas prie darbo stalo, o likusias – pasyviai prie televizoriaus ekrano ar gulėdami ant sofos. Judame ženkliai mažiau, todėl tikslinga bent jau savo laisvalaikį paskirti aktyvioms pramogoms. Judėjimas – geriausia prevencija nuo visų ligų, o šaudymas yra itin aktyvi veikla. Jos metu treniruojami rankų, kojų raumenys, tobulinama ištvermė ir motorikos įgūdžiai. Nors įprasta, kad daugiausiai šaudyti yra pamėgę vyrai, tačiau pastaruoju metu šia laisvalaikio veikla užsiima ir moterys. Šaudymą gali išbandyti netgi ir vaikai (nuo 10 metų), jei tik gali pakelti ginklą ir juo naudotis. 

Palikite neigiamas emocijas šaudykloje

Šaudymas, be kitų jo privalumų, sumažina ir stresą.  Po sunkios darbo savaitės ir įtemptos protinės veiklos nėra nieko geriau, kaip savo emocijas palikti šaudykloje. Ir saugu, ir teigiamas efektas garantuotas. Neabejotinai išsivešite gerą energijos užtaisą, kurio užteks dar ir ateinančiai savaitei. Šaudant būtina itin gerai susikoncentruoti į veiksmą, todėl užsiimant šia veikla pailsi ir kūnas, ir protas. Kas gali būti geriau ir naudingiau?

Dovanų kuponas jūsų artimiesiems

Shooting Club siūlo įvairius pasirinkimus dovanai. Vienas iš universaliausių pasiūlymų, tinkantis įvairioms progoms – dovanų kuponas bet kurioms šaudymo paslaugoms ar prekėms.  Dovana unikali ir tuo, jog kupono kainą galite pasirinkti patys, nuo 30 eurų iki 200 eurų.  Visus kuponus atsiųsime jums PDF formatu, todėl nekils jokių problemų juos atsispausdinant ir įteikiant dovanos gavėjui.

Šaudymas į skriejančias lėkšteles

Jeigu jūsų draugas ar artimas žmogus niekada nebandė šaudyti, jiems puikus pasirinkimas bus išbandyti šaudymą į skriejančias lėkšteles. Šaudymas vyks prižiūrint profesionaliam instruktoriui, kuris padės naujokui panirti į nepakartojamą šaudymo pasaulį. Šaudymas į skriejančias molines lėkšteles tinka visiems – ir seniems, ir jauniems, vyrams ir moterims. Instruktoriai suprantamai paaiškins visas šaudymo subtilybes net ir niekada nebandžiusiems šaudyti svečiams. Norintiems pasidžiaugti šaudymo malonumu šiek tiek ilgiau – rinkitės šaudymą į 50 taikinių

Akcijos, kurioms neįmanoma atsispirti

Šiuo metu turime kelis itin puikius pasiūlymus, norintiems sutaupyti. Dabar tris 26 eurų vertės dovanų kuponus galite įsigyti už dviejų kainą. Panašus pasiūlymas galioja ir trims 58 eurų vertės kuponams – juos taip pat galėsite įsigyti už dviejų kuponų kainą. 

Dar vieną nuolaidą, kuriai sunkiai atsispirsite, pritaikėme ir itin populiariai pramogai – šaudymui į skriejančias lėkšteles grupėje.  Tai puiki ir labai mėgstama mūsų svečių pramoga, be kurios neapsieina gimtadieniai, renginiai įmonėms, bernvakariai ir netgi mergvakariai.

Norintiems pailsėti po šaudymo pramogų

Visai šalia Shooting Club yra įsikūręs poilsio ir pramogų kompleksas Medžiotojų sostinė (https://www.medziotojusostine.lt/), kuriame galite apsistoti po varginančios dienos. Sodyboje galėsite skaniai pavakarieniauti, pasimėgauti baseino, pirties ir jakuzzi teikiamais malonumais. Apsistoti galėsite viename iš trijų sodyboje esančių komfortiškai ir šiuolaikiškai įrengtų pastatų. 

Didžiausia atvira šaudykla Lietuvoje

Shooting Club šaudykla Kaune yra didžiausia atvira šaudykla Lietuvoje, įsikūrusi visai netoli Kauno, Kėdainių rajone. Šaudykla lengvai pasiekiama ir iš bet kurios kitos Lietuvos vietos, kadangi yra šalies geografiniame centre. Padovanokite sau ir savo artimiesiems šaudymo malonumą ir atvykite aktyviai pramogauti!