Šaudykla – patogi vieta Jūsų šventei

Idėja jūsų šventei

Norite atšvęsti jums svarbią progą, tačiau į galvą neateina jokia gera idėja? Tradicinės vietos ir pramogos jau atsibodo, tad ką dar galima sugalvoti? Išbandykite naujus potyrius ir šventę atšvęskite šaudykloje Shooting Club!

Šventę surenkite šaudykloje

Šaudykloje nuolat rengiamos įvairios šventės – mergvakariai, bernvakariai, renginiai įmonėms. Nesvarbu, kokią progą ruošiatės švęsti, galite būti tikri, kad ir jums ir jūsų svečiams šventė šaudykloje paliks didelį įspūdį. 

Išskirtinė šventė

Shooting Club šaudykloje ne tik paminėsite svarbią progą, tačiau ir ilgam pasikrausite milžinišką adrenalino dozę! Galime patikinti, kad tokios šventės dar neturėjote. Norite surengti teminį renginį ar gimtadienį? Diena šaudykloje gali būti kaip tik tai, ko ieškote.

Šaudymo pramogos – visiems

Abejojate, ar visi jūsų šventės svečiai norės šaudyti? Galime jus nuraminti – net ir niekada nešaudę žmonės iškart susižavi šia pramoga. Ginklą į rankas paimti galės ir vyrai, ir moterys. Šaudyti gali ir vaikai nuo 16 metų bei senyvo amžiaus ar neįgalūs asmenys. 

Saugi pramoga

Šaudymo pramoga yra visiškai saugi, todėl neteks jaudintis dėl staigmenų paėmus į rankas ginklą. Patyrę instruktoriai išmokys jus elgesio su ginklu, nurodys pagrindines šaudymo  taisykles, o taip pat bus su jumis visos pramogos metu. 

Išbandykite šaudymą į skriejančias lėkšteles

Viena populiariausių pramogų, kuri puikiai tinka ir pradedantiesiems – šaudymas į skriejančias molines lėkšteles. Patirsite tikrą adrenalino atplūdį kai danguje pamatysite dūžtančią lėkštelę. Ši azartiška pramoga jus tikrai sužavės. 

Linksmos varžybos

Kad jūsų šventė taptų dar azartiškesnė, siūlome surengti draugiškas varžybas. Geriausieji lips ant nugalėtojų pakylos ir pasipuoš medaliais, o visiems dalyviams bus įteikti šaulio sertifikatai. 

Atsivežkite savo taikinius

Jei norite iki soties pasilinksminti, galite atsivežti savo taikinius. Jais gali būti bet kas, kad ir arbūzas ar alaus skardinė. Kuo įdomesni taikiniai, tuo daugiau juoko!

Išskirtinė šventės fotosesija

Be abejo, po renginio norėsite pasidžiaugti gražiomis nuotraukomis ir prisiminti puikiai praleistą laiką. Mielai jums surengsime fotosesiją šaudykloje! Galėsite pasimatuoti šaulių uniformas ir nusifotografuoti su ginklais. Sutikite, tokios išskirtinės fotosesijos pasitaiko tikrai nedažnai!

Pamaitinkite išalkusius

Šaudymas – pakankamai aktyvi pramoga, kurios metu dirba ir nemažai jūsų kūno raumenų. Po jos neabejotinai išalksite ir norėsite pasistiprinti, o kas gali būti geriau nei pietūs stebint nuostabų kraštovaizdį? Jei pageidausite, galėsite atsivežti ir savo norimus patiekalus ir užkandžius, o galbūt norėsite pasinaudoti lauko griliumi. 

Nesijaudinkite dėl blogo oro

Šaudykloje Shooting Club galėsite nesijaudinti dėl blogo oro. Suprantama, Lietuvoje net ir vasaros metu sunku nuspėti, ar netikėtai nepradės lyti. Jei netyčia prapliuptų lietus, galėsite šaudyti nuo lietaus įrengtoje specialioje pavėsinėje. 

Erdvė jūsų renginiui

Šalia šaudyklos įsikūrusioje sodyboje Medžiotojų sostinė galėsite pratęsti savo šventę. Jūsų poreikiams bus paruošta didžioji salė, o profesionalūs šefai paruoš jūsų mėgiamus patiekalus. Vakare po šventės atsipalaiduosite vandens pramogų zonoje. 

Idėja dovanai

Jei ieškote kuo nustebinti draugus ar artimuosius, pasirinkite dovanoti puikius įspūdžius! Dovanų kuponas Shooting Club šaudykloje pradžiugins ir patyrusius šaulius ir tuos, kurie niekada nelaikė rankose ginklo. Tokią dovaną jie prisimins dar ilgai!