Ką padovanoti tėčiui, broliui, vyrui Kalėdų proga?

Kiekvienais metais sukame galvas ką čia dar padovanojus? Idėjų sąrašas mažėja, o laikas spaudžia. Norime Jums padėti − padovanokite nepamirštamą ir unikalią patirtį Shooting club šaudykloje savo vyrui, broliui, tėčiui, draugui ar vaikinui!

Tai bus vertingai praleistas laikas, kurio metu galima patirti netikėtų įspūdžių ar nuotykių. Skriejančios lėkštės ir profesionalūs ginklai rankose ne tik leidžia pasijusti išskirtiniu, bet ir suteikia didelę adrenalino dozę. 

O jei vyras nenori eiti vienas?

Vienoje moderniausių Baltijos šalyse „ShootingClub.lt“ šaudykloje šaudymo pramogos pritaikytos ne tik įvairaus amžiaus asmenims, bet ir įvairaus dydžio žmonių grupelėms: šeimoms, draugams.

Į kiekvieną paketo kainą įeina šaudymo mokymai su profesionaliu instruktoriumi bei profesionalių sportinių ginklų ir saugaus šaudymo apsaugos priemonių nuoma. Jeigu kolektyvas visiškai įsijaus į azartišką taiklumo nuotykį, Jums pageidaujant, organizuojame varžybas ir jas pravedame. 

Rekomenduojame rinktis mūsų Dovanų kuponą, kurį galės panaudoti visai shootingclub.lt produkcijai ar šaudyklos paslaugoms už Jūsų pasirinkta kaina.

Dovanų kuponai:

Šaudymas į skriejančias lėkšteles „50 taikinių“ – 50 šūvių / 50 skirtingų judančių taikinių.

Šaudymo pramoga vaikams – 25 šūviai / 25 skirtingi judantys taikiniai.

Šaudymas į skriejančias lėkšteles grupei – 200 šūvių / 200 skirtingų skriejančių taikinių. Išbandykite savo jėgas varžydamiesi tarpusavyje ir patirkite taiklumo malonumą!

Šaudymas į skriejančias lėkšteles pradedančiajam – 25 šūviai / 25 skirtingi judantys taikiniai.

Dovanų kuponas – Universali dovana artimiesiems ar kolegoms, kurią galima panaudoti visai „Shootingclub.lt“ produkcijai ar šaudyklos paslaugoms už Jūsų pasirinkta kainą nuo 30.00 € iki 200.00 €.

Visus kuponus galite įsigyti „Shootingclub.lt“ el. parduotuvėje: https://shootingclub.lt/parduotuve

Esame įsikūrę vos 30 min. kelio (už 34 km) nuo Kauno, šalia esančios „Medžiotojų sostinės“ sodybos, kuri po visų pramogų jaukiai priima svečius ir visada pasirūpina sotumu bei poilsiu. 

Adresas: Šaudykla „Shooting Club“, Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių raj.

Kontaktai: +37069833059 | info@shootingclub.lt