Šaudymo pramogos – puikus būdas atsikratyti streso

Netradicinė pramoga Kaune

Trūksta idėjų kaip praleisti savaitgalį? Norite atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius darbe ir namuose bei užsiimti neįprasta veikla? Turime jums puikų pasiūlymą – apsilankykite Shooting Club šaudykloje ir visas jūsų sukauptas stresas išgaruos!

Apsilankymas šaudykloje  – meditacija protui ir kūnui

Moksliškai įrodyta, jog šaudymo pramogos padeda atsikratyti streso. Adrenalinas, kuris organizme išsiskiria šūvio metu, suteikia milžinišką energijos pliūpsnį ir iškart sumažina streso lygį. Treniruojama ir vidinė šaulio kontrolė, kadangi adrenalino proveržiai naujoką gali lengvai išmušti iš vėžių, o tai, be abejo, atsiliepia ir šūvio taiklumui. 

Stresas yra kasdienis ir neišvengiamas mūsų gyvenimo palydovas. Dėl itin įtemptos dienotvarkės ir greito šiuolaikinio gyvenimo būdo stresą patiriame kone kiekvieną dieną. Ypač pastaruoju metu, kai mus slegia įvairiausi suvaržymai, pandemijos baimė ir nežinomybė dėl ateities.

Šaudymas taip pat padeda atstatyti protinį ir fizinį balansą. Šaudymas į taikinį reikalauja ypatingo tikslumo ir susikaupimo, be to, užsiimant šia veikla, dirba net kelios grupės raumenų, todėl tai kartu yra ir ištvermės reikalaujantis fizinis pratimas.

Be to, šaudymas gali būti ne tik pramoga, tačiau ir terapija, kuri naudinga jūsų kūnui, protui ir psichinei sveikatai. Ne veltui tai dažnai prilyginama savotiškai meditacijai, kurios metu susikoncentruojama tik į save ir į taikinį. Būtent dėl to šaudant užmirštamos slegiančios problemos ir visiškai atsipalaiduojama. Šaudymas taip pat gali suteikti didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Tobulėjant ir vis tiksliau pataikant į taikinį, didėja pasitenkinimas savimi, o tai savaime mažina ir susikaupusį stresą. 

Ar šaudyti gali kiekvienas?

Skirtingai nei mano dauguma, šaudymas tinkamas visiems, nepaisant jų lyties, amžiaus, įgūdžių ar fizinio pasirengimo lygio. Šaudyti mūsų šaudykloje gali visi, kurie sugeba išlaikyti šautuvą – vaikai nuo 10 metų amžiaus, ir netgi asmenys su negalia ar senjorai. Galbūt jūsų senelis visada svajojo šaudyti, tačiau niekad neišdrįso? Puiki proga apsilankyti kartu su juo šaudykloje ir padovanoti nepamirštamus įspūdžius. 

Kalėdinės dovanos idėja – dovanų kuponas apsilankymui šaudykloje

Šaudymo pramogos gali būti tobula Kalėdinės dovanos idėja savo šeimos nariams, draugams ar kolegoms. Mūsų dovanų kuponą galima įsigyti internetu, taip prisidedant ir prie pandemijos suvaldymo, renkantis tik bekontaktes dovanas elektroninėje erdvėje. 

Be abejo, šiuo metu apsilankymui šaudykloje yra keliami tam tikri papildomi reikalavimai, tokie, kaip 2 metrų atstumas tarp lankytojų, tačiau šaudykla veikia ir yra atvira visiems, norintiems gerai praleisti laiką ir tobulinti įgūdžius. Kartu tai puiki proga pabūti gryname ore, daugeliui pirmą kartą išbandyti šaudymą, ir, be abejo, gerai atsipalaiduoti. Dovanų kuponą taip pat galima panaudoti ir visai shootingclub.lt produkcijai. 

Turime ir ypatingą pasiūlymą šioms šventėms – tris dovanų kuponus už dviejų kainą. Padovanokite šaudymo pramogas dviems savo draugams, o pats galėsite šaudyti nemokamai. Tai puikus pasiūlymas Kalėdoms! Apsilankymo metu galėsite ne tik šaudyti, tačiau ir pasisemti žinių iš profesionalaus instruktoriaus, kuris bus su jumis kiekvieno šūvio metu. Instruktoriaus priežiūra garantuos visiškai saugią pramogą ir naujai įgytas žinias šaudykloje.

Shooting Club – moderniausia šaudykla Kaune

Siūlome išbandyti ne tik įprastą šaudymą, tačiau ir itin azartišką ir dar daugiau adrenalino suteikiančią pramogą – šaudymą į skriejančius taikinius. Šaudant į lėkšteles užmiršite viską, kas yra aplink, kadangi šis šaudymo būdas nepaprastai įtraukia ir ilgai nepaleidžia. Pažadame, norėsite dar! Shooting Club šaudykla yra vienintelė ir moderniausia tokio tipo pramogas teikianti šaudykla Kauno apskrityje ir yra įsikūrusi Kėdainių rajone, tik už 30 min. kelio nuo Kauno.

Linkime pasidovanoti sau ir savo artimiesiems šią aktyvią ir išskirtinę pramogą artėjančioms šventėms. Užtikriname, kad namo grįšite atsipalaidavę, stresą palikę šaudykloje ir netrukus planuosite kitą apsilankymą pas mus.