Originalus įmonės renginys šaudykloje

Nustebink savo komandą netikėta idėja

Visi puikiai žinome, kokie nuobodūs gali būti įmonės renginiai ar vakarėliai. Deja, bet neretas vadovas tingi pasukti galvą, kaip linksmai ir įdomiai užimti savo darbuotojus. Nebūk toks! Atsivežk visą savo komandą į Shooting Club ir visi kartu šauniai praleiskite laiką!

Skaityti toliau

Sekmadieninio maratono varžybos – šaudyklos tradicija

Shooting Club – didžiausia šaudykla Baltijos šalyse

Jei mėgstate šaudyti savo malonumui ar varžybose, greičiausiai tikrai esate girdėję, o gal ir lankęsi Shooting Club šaudykloje Kėdainių rajone.

Na, o jei dar nesate laikę ginklo rankose, pats laikas atvykti į pačią moderniausią ir didžiausią šaudyklą visoje Lietuvoje!

Skaityti toliau

Šaudymo pramoga – unikali dovana bosui

Ką padovanoti bosui?

Turbūt kiekvienas sutiks, kad dovanos rinkimas savo bosui gali būti itin didelis galvos skausmas. Nesinori padovanoti to, kas jūsų vadovui tikrai nepatiktų, tačiau kaip išrinkti dovaną tam, kas, atrodo, jau viską turi?

Skaityti toliau

Šaudymas į skriejančias lėkšteles – saugi Jūsų sveikatai pramoga lauke

Pasirinkite naujus įspūdžius

Planuojate su šeima ir draugais išbandyti naują veiklą? Norite pabėgti nuo slegiančios rutinos ir aktyviai atsipalaiduoti? Išbandykite šaudymo pramogas Shooting Club – didžiausioje šaudykloje Lietuvoje ir vienoje didžiausių Baltijos šalyse. Čia rengiamos ne tik šaudymo varžybos, tačiau ir gimtadieniai, renginiai įmonėms, mergvakariai ar bernvakariai.

Skaityti toliau