Išskirtiniai šaudymo aksesuarai – tik Shootingclub.lt parduotuvėje

Šaudymo aksesuarai – svarbi pasirengimo dalis

Apsilankę šaudykloje turnyro metu galite pamatyti, kad šauliai itin rūpinasi savo apranga ir įvairiais šaudymo aksesuarais. Ne išimtis ir Shooting Club šaudykla Kauno rajone – šauliai atvyksta čia gerai pasirengę, kadangi to reikalauja ir šaudyklos taisyklės.

Šaudykloje būtina laikytis taisyklių

Viena iš itin svarbių taisyklių Shooting Club šaudykloje – privalomas galvą saugančių kepurių ir apsauginių akinių dėvėjimas. Šių taisyklių būtina laikytis visiems be išimties. Galite šiais aksesuarais apsirūpinti prieš atvykstant, tačiau kepurėlę ir apsauginius akinius turite galimybę nusipirkti ir šaudykloje. Kepurėlė bus paženklinta Shooting Club šaudyklos ženklu, todėl jūsų įvaizdis bus tikrai išskirtinis!

Ginklų priežiūra

Be abejo, yra ir daugiau šaulio pareigų, kurių būtina laikytis. Viena iš jų, susijusi su ginklo priežiūra šaudykloje – ginklai turi būti įnešami ir išnešami tik specialiuose dėkluose, o šaudmenys – dėtuvėse. Shooting Club parduotuvėje galite įsigyti itališkus puikios kokybės dėklus. Dėklai skirti skirtingiems ginklams, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į šautuvo rūšį ir ilgį. Galite įsigyti dėklą lygiavamzdžiam 120 cm šautuvui, lygiavamzdžiam 125 cm šautuvui ar 130 cm ilgio šautuvui.

Idėja atsigaivinimui

Puiki dovanos idėja prisiekusiam šauliui – gertuvėlė iš poliruoto nerūdijančio plieno. Gertuvėlę šaulys galės užsipildyti jo norimu gėrimu ir naudotis ja varžybų ar  treniruočių metu. Dar vienas stilingas aksesuaras, kurį rasite Shooting Club parduotuvėje, yra termosas-kulka, kurio dizainas tikrai nustebins! Šis termosas tiks tiek gaiviajam gėrimui, tiek ir karštai arbatai žiemos metu.

Privaloma apsauga nuo garso

Triukšmas šaudykloje išties itin didelis, todėl šaudymo dalyviams privaloma dėvėti apsaugas nuo garso. Stilingos ausinės tikrai turėtų atsidurti jūsų pirkinių krepšelyje, kadangi norisi ne tik laikytis taisyklių, tačiau ir atrodyti išskirtinai!

Stilinga apranga šaudykloje

Norintiems atrodyti nepriekaištingai ir treniruočių ir varžybų metu, yra galimybė įsigyti vyriškų ir moteriškų marškinėlių, liemenių, ir džemperių. Visi minėti rūbai yra paženklinti Shooting Club šaudyklos logotipu. Galėsite išsirinkti ir savo norimą spalvą ir dydį. Internetinėje parduotuvėje dabar parduodami mėlyni marškinėliai trumpomis rankovėmis (L dydžio), o taip pat ir M dydžio dryžuoti marškinėliai. Jie yra pritaikyti sportui ir pagaminti iš medvilnės, todėl dėvėti juos yra itin malonu, be to, galite būti tikri, kad šaudant jie nevaržys jūsų judesių. Vėsesniems orams Shooting Club parduotuvėje rasite išskirtinių džemperių! Galėsite pasirinkti mėlynos arba pilkos spalvos džemperius. Džemperiai yra labai patogūs ir puikiai tiks šaudymo pramogai.

Patarimas naujokams

Jei dar nesate bandę šaudyti ar niekada nebuvote apsilankę Shooting Club šaudykloje – nesijaudinkite. Paskambinkite mums ir mes jums paaiškinsime, ko gali prireikti šaudymo metu. Prieš šaudant, instruktorius taip pat visada papasakos, kaip naudotis ginklu ir kokių taisyklių būtina laikytis šaudykloje.

Didžiausia šaudykla

Shooting Club – didžiausia šaudykla Lietuvoje atvirame lauke ir viena didžiausių Baltijos šalyse. Puiki geografinė padėtis leidžia čia susirinkti šauliams iš visos Lietuvos. Taigi, jei jūsų draugas gyvena Klaipėdoje, o jūs esate iš Vilniaus, tai puiki proga susitikti pusiaukelėje ir išbandyti šią puikią pramogą!