Mergvakaris smagiai – ką galima nuveikti?

Mergvakariai yra sena tradicija būsimoms nuotakoms švęsti paskutines dienas prieš ištekant.

Pirmas žingsnis planuojant mergvakarį – apsispręsti dėl svečių sąrašo. Nuotaka turėtų būti dėmesio centre, apsupta artimiausių draugių, pamergių ar šeimos narių. Planuojant vakarėlį, svarbu atsižvelgti ir į nuotakos pageidavimus bei pomėgius, taip pat į biudžetą ir laiką.

Vienas iš populiariausių mergvakarių užsiėmimų yra naktis mieste. Kad vakaras būtų ramesnis, apsvarstykite galimybę surengti vakarienę arba degustacinį vyno vakarą. Taip pat galite suplanuoti filmų ar žaidimų vakarą su artimiausiomis nuotakos draugėmis.

Jei nuotaka mėgsta nuotykius ir jaudulį, apsvarstykite galimybę suplanuoti veiklą lauke, pavyzdžiui, dieną paplūdimyje, žygį pėsčiomis, stovyklavietę arba skrydį oro balionu. Jeigu labiau mėgsta ramesnes veiklas – SPA diena ar jogos užsiėmimai gali būti puikus būdas atsipalaiduoti.

Kitas populiarus mergvakarių pasirinkimas – suplanuoti savaitgalio išvyką. Tai gali būti kelionė į netoliese esantį miestą ar gamtos kampelį. „Shooting Club“ didžiausia šaudykla visoje Lietuvoje įsikūrusi šalia „Medžiotojų Sostinės“ sodybos Jums yra paruošusi tikrą adrenalino iššūkį – šaudymą į skriejančias lėkšteles! Tai puiki proga išbandyti naują sporto šaką ir patirti taiklumo jaudulį! Po dienos įspūdžių galėsite atsipalaiduoti sodyboje esančioje mini SPA zonoje, išbandyti pirtį ir gerai pailsėti patogiuose kambariuose. Visą teritoriją juosia didelė 1 ha poilsio zona, taip pat viskas yra geografiškai patogioje vietoje – pačiame Lietuvos centre.

Susitikime „Shooting Club“ – didžiausioje šaudykloje visoje Lietuvoje!

Adresas: Šaudykla „Shooting Club“, Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių raj.

Kontaktai: +37069833059 | info@shootingclub.lt