Originalūs mergvakario žaidimai šaudykloje


Surenkite nepakartojamą mergvakarį


Jūsų geriausia draugė ką tik pranešė, kad išteka? Be abejo, labai už ją džiaugiatės, tačiau kartu ir nerimaujate, kaip surengti nepamirštamą mergvakarį?
Nustebinkite ją idėja, kokios nuotaka tikrai nesitikės! Pakvieskite ją ir kitas jos drauges kartu patirti šaudymo malonumą Shooting Club šaudykloje.

Nuobodžios mergvakario idėjos

Šiais laikais nuotaką nustebinti išskirtine mergvakario idėja nėra lengva. Spa, masažai, privačios jachtos nuoma – atrodo, viskas jau nusibodę ir žinoma.

Kodėl gi nepabandžius veiklų, kurios dažnai priskiriamos vyriškoms? Nuostaba – garantuota, o pramogos dar ilgai nepamirš visos vakarėlio dalyvės.

Šaudymo pramogos Shooting Club šaudykloje

Pakvieskite nuotaką į šaudyklą ir pajuskite tikrą adrenalino pliūpsnį! Didžiausioje Lietuvoje Shooting Club šaudykloje išmėginsite šaudymo pramogą ir patirsite neišdildomus įspūdžius.

Šaudykite į savo pasirinktus taikinius

Kad mergvakariai būtų dar smagesni, raginame atsivežti savo taikinius. Pasitelkite savo fantaziją ir renginys taps daug linksmesnis.

Neribokite savo fantazijos – jūsų taikiniai gali būti vaisiai, o galbūt ir daiktai, kuriais nuotaka nori atsikratyti dar iki santuokos ceremonijos. Paklauskite ir pačios nuotakos – ji galimai turės bent keletą idėjų.

Žaidimai šaudant į lėkšteles

Šaudant į lėkšteles, ant jų galite užrašyti visas savo būsimojo vyro blogąsias savybes. Kiek lėkštelių numušite ore, tiek vyro blogų įpročių pavyks išvengti santuokoje!

Galite ant lėkštelių surašyti ir didžiausius norus. Jei pataikysite, jie išsipildys! Norite, kad nuotaka pamirštų visus savo buvusius? Užrašykite jų vardus ant lėkštelių ir leiskite jai nusitaikyti!

Šaudymo žaidimai visoms mergvakario dalyvėms

Nuotaka pati svarbiausia jūsų vakarėlyje, tačiau kitos dalyvės taip pat norės pasismaginti! Tegu kiekviena vakarėlio dalyvė atsiveža nuotraukas vyrų, kuriuos norėtų pamiršti, o gal kaip tik inicijuoti naujus santykius. Priklijuosime juos prie lėkštelių ir su kiekvienu šūviu merginos priartės prie tikslo!

Saugi pramoga

Prieš pradedant pramogą, visos mergvakario dalyvės bus supažindintos su saugos taisyklėmis. Šaudymo metu šalia visada bus instruktorius, todėl bus užtikrinama visapusiška pagalba ir saugumas.

Šaudyti gali visos

Mitas, jog šaudymas yra išskirtinai vyrų sportas. Moterys šaudo ne ką prasčiau, o dažnai šaudykloje gali nurungti ir vyrus. Nesvarbu, ar esate laikiusi ginklą rankose, ar pirmą kartą bandote šaudyti, pramoga bus pritaikyta pagal jūsų pasirengimo lygį.

Visoms prieinama kaina

Mergvakaris šaudykloje tikrai nėra brangus malonumas. Jei paskaičiuotumėte, kiek išleistumėte SPA ritualams ir masažams, tai būtų tik maža dalis jūsų mergvakario biudžeto.

Vienam asmeniui kaina – 25 eurai, o į kainą įskaičiuota 20 šovinių šaudymui į skriejančias lėkšteles.

Mergvakario fotosesija

Viena svarbiausių bet kurio mergvakario dalių – fotosesija. Nufotografuosime jus su ginklais, o jei pageidausite, ir su šaulio uniformomis. Nuotraukos jums leis dar kartą sugrįžti į smagius mergvakario prisiminimus.

Pasistiprinkite po pramogos

Po šaudymo tikrai išalksite, kadangi tai pakankamai aktyvi fizinė veikla. Galite atsivežti savo maisto, gėrimų, o galbūt pasinaudoti ir griliumi.

Nuostabus kraštovaizdis, skanūs užkandžiai ir geriausių draugių kompanija – ko gi dar reikia puikiam mergvakariui?

Blogas oras – ne bėda

Be abejo, rengiant bet kokią šventę Lietuvoje baiminamasi dėl blogo oro. Netgi vasaros metu kartais sunku numatyti, ar už poros valandų nepradės pliaupti lietus.

Shooting Club šaudykloje galite dėl to nesijaudinti. Jei pradėtų lyti, šaudyti galėsite specialiai nuo lietaus įrengtoje specialioje pavėsinėje.

Vakarėlio planas

Pramogai pasibaigus pratęskite linksmybes šalia šaudyklos įsikūrusioje sodyboje! Medžiotojų sostinėje rasite viską, ko prireiks jūsų nepakartojamam mergvakariui.

Su merginomis galėsite mėgautis vandens pramogomis – paplaukioti baseine, išbandyti sūkurinę vonią ir net trijų rūšių pirtis. Šalia esančioje terasoje galėsite atsigaivinti gėrimais ir mergaitiškai paplepėti.

Įteikite dovanų kuponą

Niekaip nesugalvojate, ką padovanoti būsimai nuotakai? Dovanokite patirtis! Įteikite netradicinę dovaną – šaudyklos Shooting Club dovanų kuponą. Kuponą ji galės panaudoti ne tik šaudyklos paslaugoms, tačiau ir visai shootingclub.lt produkcijai.