Apie mus

„ShootingClub.lt“ šaudykla – tai mūsų šeimos verslas, kuriame dirbame visi – aš, šaudymo entuziastas beveik du dešimtmečius, mano žmona Jovita ir sūnūs – Tomas ir Simas, pamėgę šį sportą nuo mažumės ir jau skinantys sportines pergales. Čia sudėjome visą savo širdį, rūpestį, idėjas, tuo kasdien gyvename, nuolat tobulėjame ir augame. Galime pagrįstai didžiuotis, nes mūsų įkurta šaudykla šiandien yra didžiausia Lietuvoje ir viena didžiausių bei moderniausių Baltijos šalyse.

Medžiotojų šeima

Šaudyklą kurti pradėjome 2006 metais, žingsnis po žingsnio mums pavyko ją ištobulinti, įsigijome 26 mašinėles ir įdiegėme naujausią valdymo sistemą. Savo galimybėmis mūsiškė niekuo nenusileidžia modernioms Europos ir pasaulio šaudykloms. Prie plėtros ir naujų idėjų įgyvendinimo daug prisidėjo bendradarbiavimas su Lietuvos medžioklinio šaudymo federacija. Ji supažindino mus su Jungtinės Karalystės šaudyklomis bei patikėjo mums prisidėti prie Lietuvos ir tarptautinių varžybų organizavimo. Būtent Jungtinėje Karalystėje šaudymas į skriejančias lėkšteles – šimtmečio tradicijas turintis užsiėmimas, įtraukiantis visas amžiaus kartas į laisvalaikio praleidimą kartu. Tai mus paskatino panašią tradiciją kurti ir Lietuvoje. Nuo 2012 metų savaitgaliais organizuojame „Sekmadieninį maratoną“, kai šaudymo mėgėjai, medžiotojai ir profesionalai savaitgaliais susirenka gerai praleisti laiką besivaržydami ir pramogaudami. Norime, kad šaudymas į skriejančias molines lėkšteles taptų įdomia laisvalaikio forma bet kokio amžiaus žmonėms, šeimoms, draugams, kolektyvams, kad bendraminčiai burtųsi į gražią atvirą bendruomenę, o šis sportas šalyje populiarėtų.

Mūsų šaudyklos ir sodybos „Medžiotojų sostinė“ komplekse pasirūpiname viskuo – šaudymo pramogomis, renginių vedimu, skaniu maistu, nakvyne, pirtimi ir erdve konferencijoms. Norime, kad čia atvykstantys laiką praleistų kuo turiningiau ir patogiau.

Pramogų organizavimas – ne vieninteliai mūsų privalumai, esame savo srities profesionalai. Jau daugiau kaip 10 metų rengiame daugybę varžybų, tarp kurių – Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijos čempionatai, Lietuvos taurės etapai, „BalticCup“ taurės varžybos. Pastaraisiais metais mūsų šaudykloje vyksta daugiausia varžybų ir joje apsilanko daugiausia šaulių, lyginant su kitomis šaudyklomis Lietuvoje. Čia treniruojasi geriausi Lietuvos sportininkai.

Retą savaitgalį praleidžiame ne šaudykloje ar varžybose, nuolat giliname šaudymo įgūdžius ir žinias, todėl su malonumu išmokysime šaudyti net tuos, kurie niekada nėra rankose turėję ginklo. Pas mus greitai imsite pasitikėti savo gebėjimais. Ir kuo dažniau čia atvyksite, tuo labiau norėsite vėl sugrįžti!

Visuomet laukiame jūsų.
Vidas Silvestravičius
„ShootingClub.lt“ savininkas