Originalus įmonės renginys šaudykloje

Nustebink savo komandą netikėta idėja

Visi puikiai žinome, kokie nuobodūs gali būti įmonės renginiai ar vakarėliai. Deja, bet neretas vadovas tingi pasukti galvą, kaip linksmai ir įdomiai užimti savo darbuotojus. Nebūk toks! Atsivežk visą savo komandą į Shooting Club ir visi kartu šauniai praleiskite laiką!

Suorganizuokite šventę Shooting Club

Į Shooting Club šaudyklą galima atvykti ne tik šaudymo varžyboms, tačiau ir atšvęsti jūsų įmonei svarbią šventę – galbūt tai sėkmingo projekto užbaigimas, o galbūt – metinis įmonės renginys. 

Shooting Club organizuojami ne tik renginiai įmonėms, tačiau ir tokios šventės kaip gimtadieniai, bernvakariai ar mergvakariai.

Didžiausia šaudykla Lietuvoje

Shooting Club yra didžiausia šaudykla Lietuvoje ir viena didžiausių šaudyklų Baltijos šalyse. Šaudykloje vyksta nuolatiniai turnyrai, o treniruotis čia atvažiuoja geriausi šalies šauliai. Šaudyklos pasididžiavimas – ilgametė sekmadieninių turnyrų tradicija.

Šaudymo pramogos tinka ir pradedantiesiems

Abejojate, ar ši veikla patiks jūsų kolektyvui? Galime užtikrinti – tikrai taip! Net jei dauguma jūsų darbuotojų nėra laikę ginklo rankose, tai tikrai nebus problema linksmai ir aktyviai praleisti laiką. Šaudymas į skriejančias molines lėkšteles sužavės kiekvieną pramogos dalyvį.

Saugi pramoga

Patyrę šaudyklos instruktoriai supažindins dalyvius su taisyklėmis ir pasirūpins saugumu pramogos metu. Visi dalyviai išmoks ginklo laikymo ir taisyklingos stovėsenos šaudant ypatumų. Instruktorius bus šalia šaulio viso šaudymo metu, todėl dėl saugumo nerimauti tikrai neverta.

Pats geriausias atsipalaidavimas jūsų komandai

Jei norite ne tik linksmai praleisti dieną, tačiau ir atsipalaiduoti su visa savo komanda, šaudymo pramogos bus jūsų geriausias pasirinkimas. Šaudymas  – tai veikla, kuriai reikia būti maksimaliai susikaupus, todėl neigiamoms mintims vietos galvoje tiesiog nebelieka.

Be to, šaudant apima didelis azartas, emocijos liejasi per kraštus, todėl puikiai pailsima! Įsitikinsite patys – jūsų darbuotojai kitą savaitę į darbą susirinks puikiai atsipalaidavę ir pailsėję.

Atsipūskite ir užkąskite

Gali atrodyti, jog šaudymas yra gana pasyvus sportas, tačiau tai nėra tiesa – ši pramoga reikalauja nemažai jėgų, o šaudant dirba itin daug raumenų grupių. Be abejo, po tokios aktyvios veiklos norisi ir užkąsti! Jei tik pageidausite, galėsite atsivežti savo užkandžių, o galbūt norėsite pasinaudoti šaudyklos teritorijoje esančiu lauko griliumi.

Draugiškos varžybos

Jūsų kolektyvas dar didesnį kiekį adrenalino patirs dalyvaudami draugiškose varžybose! Visada smagu tarpusavyje pakovoti dėl vietos ant nugalėtojų pakylos, o kartu ir smagiai praleisti laiką kolegų būryje. Tiesa, medaliai bus įteikti tik nugalėtojams, tačiau visi dalyviai taip pat gaus ir šaulio sertifikatus.

Fotosesija šaudykloje

Neabejojame, kad įmonės renginį norėsite įamžinti nuotraukose. Pažadame, jos bus tikrai įsimintinos! Visi dalyviai galės nusifotografuoti su šaulių uniformomis ar ginklais. Smagias akimirkas galėsite užfiksuoti ir varžybų metu, o visą jūsų kolektyvą nufotografuosime prie nugalėtojų pakylos.

Pratęskite savo įmonės šventę sodyboje

Šalia šaudyklos esančioje sodyboje Medžiotojų sostinė rasite viską, ko prireiks jūsų kolektyvui. Vakare galėsite atsipalaiduoti vandens pramogų zonoje, o patogi nakvynė jūsų lauks viename iš puikiai įrengtų sodybos numerių. 

Sodyboje galėsite surengti ir susitikimą ar prezentaciją – jūsų patogumui įrengtos dvi salės, tinkamos verslo renginiams ar susitikimams.

Labai patogi vieta įmonės renginiui

Shooting Club šaudyklą lengvai pasieksite iš bet kurio Lietuvos miesto. Jei jūsų įmonės komanda yra išsibarsčiusi po Lietuvą, jums bus itin patogu susitikti pačiame šalies geografiniame centre. Atvykite į Shooting Club ir savo įmonės renginio sėkmę patikėkite mums!