Šaudymas į skriejančias lėkšteles – saugi Jūsų sveikatai pramoga lauke

Pasirinkite naujus įspūdžius

Planuojate su šeima ir draugais išbandyti naują veiklą? Norite pabėgti nuo slegiančios rutinos ir aktyviai atsipalaiduoti? Išbandykite šaudymo pramogas Shooting Club – didžiausioje šaudykloje Lietuvoje ir vienoje didžiausių Baltijos šalyse. Čia rengiamos ne tik šaudymo varžybos, tačiau ir gimtadieniai, renginiai įmonėms, mergvakariai ar bernvakariai.

Šaudymo pramogos – aktyviam poilsiui

Jei ieškote tokios veiklos, kuri būtų įdomi, tačiau kartu ir aktyvi – rinkitės šaudymą. Atrodytų, jog šaudymas yra ganėtinai statiškas sportas, tačiau nustebsite – šaudant itin aktyviai veikia kojų ir rankų raumenys. Po šios pramogos jausitės tikrai aktyviai praleidę laiką!

Praleiskite laiką lauke!

Pasirinkę šaudymo pramogą ne tik pasilinksminsite, tačiau ir praleisite itin daug laiko lauke. Vyraujant dabartiniam gyvenimo būdui vis labiau renkamės pasyvias pramogas uždarose erdvėse. Vis dėlto, norint, kad savijauta būtų puiki, rekomenduojama bent nedidelę laiko dalį praleisti lauke. O kas gali būti geriau, nei įtraukianti šaudymo pramoga atviroje šaudykloje?

Pasirinkimai šaudykloje

Atvykę į šaudyklą galite rinktis iš kelių norimų pramogos variantų. Galėsite pasirinkti pneumatinį šaudymą, pramoginį šaudymą vaikams ar šaudymą į skriejančias lėkšteles. Pati populiariausia pramoga, kurią renkasi ir pavieniai asmenys ir šeimos – šaudymas į skriejančias molines lėkšteles.

Šaudymas į skriejančias lėkšteles

Tai – be jokių abejonių, viena smagiausių šaudymo pramogų Shooting Club šaudykloje. Šią šaudymo rūšį yra pamėgę dauguma šaudyklos klientų. Priežastis paprasta – šaudymas į skriejančias lėkšteles įtraukia ir nepaleidžia. Nustebsite, kiek adrenalino užplūsta pataikius į lėkštelę aukštai ore. Norisi tai patirti dar ir dar!

Profesionalus sportas 

Šaudymas į skriejančias lėkšteles yra itin įtraukianti šaudymo rūšis. Tačiau, jei norėsite šaudyti į sunkiau numušamas lėkšteles, gali tekti šaudykloje praleisti nemažai laiko. Tokios skriejančios lėkštelės skrenda greitai, toli, įvairiais viražais, todėl reikės gerokai patobulinti šaudymo įgūdžius.

Ar lengva išmokti šaudyti?

Šaudymas gali būti tiek laisvalaikio užsiėmimas, tiek ir rimtai vertinamas sportas. Juk įvairių šaudymo rungčių yra ir olimpinėse žaidynėse! Instruktoriai paaiškins šaudymo pradmenis, išmokys teisingai stovėti ir laikyti ginklą. Visos pramogos metu instruktorius bus šalia, todėl nepatyrusiems šauliams jaudintis tikrai nereikės.  

Kas gali šaudyti?  

Tiesa ta, kad šaudyti gali beveik kiekvienas. Galbūt į šaudyklą norėtumėte kartu pasiimti savo senelį, o gal savo paauglį sūnų? Šaudyti gali ir vaikai nuo 10 metų, tiesa, su specialiais ginklais, o taip pat ir senyvo amžiaus ar neįgalūs asmenys.

Ar tai saugi pramoga?

Šaudykloje galite būti užtikrinti savo saugumu. Ginklai, kuriuos naudosite, yra patikrinti ir aukščiausios kokybės. Be to, saugumą užtikrins ir patyrę instruktoriai. Imantis atitinkamų saugumo priemonių, šaudymas yra tokia pati saugi veikla, kaip ir kitos pramogos.

Rinkitės jums patogų laiką

Atvykti šaudymo pramogai galite jums patogiu laiku, išskyrus, kai vyksta varžybos. Be abejo, patariame iš anksto susisiekti su šaudykla ir pasitikslinti dėl laiko bei pranešti apie dalyvių kiekį. 

Puiki dovana artimajam

Jei ieškote dovanos gimtadieniui ar kitai progai, užsakykite šaudyklos Shooting Club dovanų kuponą! Tradicinės idėjos jau seniai pabodę, todėl šventės kaltininką tikrai nudžiugins ši netradicinė dovana. 

Atvykite į Lietuvos geografinį centrą

Šaudykla Shooting Club yra įsikūrusi pačiame Lietuvos centre, Kėdainių rajone. Lengvai ją pasieksite iš bet kurio Lietuvos miesto!