Sekmadieninio maratono varžybos – šaudyklos tradicija

Shooting Club – didžiausia šaudykla Baltijos šalyse

Jei mėgstate šaudyti savo malonumui ar varžybose, greičiausiai tikrai esate girdėję, o gal ir lankęsi Shooting Club šaudykloje Kėdainių rajone.

Na, o jei dar nesate laikę ginklo rankose, pats laikas atvykti į pačią moderniausią ir didžiausią šaudyklą visoje Lietuvoje!

Aktyvi pramoga atviroje šaudykloje

Nusibodo sėdėti namie? Norite aktyviai pramogauti, tačiau neturite idėjų ką nuveikti? Išbandykite šaudymą! Galime patikinti, kad jausmas, matant dūžtant lėkštelę ore yra nepakartojamas.

Neabejotinai pasikrausite adrenalino visai ateinančiai savaitei, o gal ir ilgiau. Be to, šaudymas gana aktyvi pramoga, kuri vyksta gryname ore, todėl pramogaudami kartu gerinsite ir savo fizinę formą bei sveikatą.

Ilgametė Shooting Club tradicija

Be abejo, šaudyti galite atvykti jums patogiu laiku, tačiau rekomenduojame išbandyti ilgametę šaudyklos tradiciją! Kas antrą sekmadienį šaudykla rengia sekmadieninį maratoną. Renginio metu šaudoma į skriejančias lėkšteles.

Kas gali dalyvauti sekmadieniniame maratone?

Sekmadieninio maratono dalyviai suskirstomi pagal pajėgumą, todėl šaudyti gali atvykti net ir pradedantieji. Visi šauliai suskirstomi į 4 grupes ir pagal tai jiems būna paruošiami specialūs lėkštelių skrydžiai. Nepabijokite atvykti, net jei ir nesate laikę ginklo rankose, tai bus puiki treniruotė ir aktyvus laiko praleidimas išbandant naują pramogą!

Prizai geriausiems šauliams

Nors ir tikrai nėra įtemptos, tačiau sekmadienio maratonas visgi yra varžybos! O kokios juk varžybos be apdovanojimų patiems geriausiems? Prizai įteikiami kiekvienų varžybų pabaigoje, o taip pat ir sezono pabaigoje. 

Prizai tikrai puikūs – priklausomai nuo jūsų lygio grupės ir užimtos vietos gausite atitinkamą kiekį šovinių. Na, o prasčiausiai pasirodžiusiems taip pat neteks nuliūsti! Paskutiniąją vietą užėmusiam šauliui įteikiamas specialusis prizas – nemokama šaudymo pradmenų konsultacija.

Ar reikia turėti savo ginklą?

Jei esate jau patyręs šaulys ir turite leidimą ginklui, be abejo, galite šaudyti su savo ginklu. Tik atminkite, kad galėsite šaudyti visais lygiavamzdžiais ginklais, kurių šratai yra ne stambesni nei 2,4 mm.

Jei ginklo neturite, o galbūt dar nesate bandę šaudyti, visada galite šaudyti kartu su mūsų šaudyklos instruktoriumi. Savo šovinių vežtis nebūtina, juos galėsite įsigyti vietoje.

Sekmadieninio maratono varžybų kaina

Kainos už šią azartišką savaitgalio pramogą tikrai nesikandžioja. Startinis mokestis 100 šovinių – tik 30 eurų. Taip pat galėsite rinktis ir 50 šovinių už 15 eurų. Galbūt norite atvykti šaudyti kartu su vaikais? Jiems bus taikoma 50% nuolaida. 

Na, o jei jūsų draugas ar šeimos narys jau yra Shooting Club klubo narys, jūsų startiniam mokesčiui taip pat bus pritaikyta 50% nuolaida.

Šaudymo pramogos – kas antrą savaitgalį

Sekmadieninio maratono varžybos vyksta kas antrą savaitgalį o sezono pabaigoje apdovanojami patys geriausi šauliai kiekvienoje kategorijoje.

Dėl šios priežasties tikrai verta nuolat dalyvauti varžybose ir rinkti įskaitos taškus! Kas žino, galbūt tai jūs atsistosite ant nugalėtojų pjedestalo?

Patogi šaudyklos lokacija

Shooting Club šaudykla yra įsikūrusi pačiame Lietuvos geografiniame centre, Kėdainių rajone, prie Šušvės upės.

Pasiekti šią vietą galėsite labai lengvai iš bet kurio Lietuvos miesto. Be abejo, patariame prieš vykstant visada pasiskambinti, kad būtumėte tikri, jog varžybos tikrai įvyks.