„Shooting Club“ šaudykla – gimtadienio šventė naujai ir azartiškai

Visos gimtadienio idėjos atrodo nusibodę? Sukurkite su draugais nepamirštamų prisiminimų ir išbandykite kai ką naujo! „Shooting Club“ šaudykla jums atveria duris į kitokį nuotykį, kurio metu laukia tikras taiklumo išbandymas.

 

Šaudymas į skriejančias lėkšteles – pramoga visiems

Kas sakė, kad šaudymas skirtas tik profesionalams? Visai nesvarbu, jei esate pradedantieji šauliai – net neabejojame, kad visos draugų kompanijos laukia emocijų kupinas iššūkis. Šaudykloje jus pasitiks patyrę instruktoriai, kurie bus šalia viso užsiėmimo metu. Pirmiausia, išklausysite trumpą instruktažą, jo metu išgirsite ir paslapčių, kokia šaudymo technika praverčia varžantis su varžovu, taip pat sužinosite ginklo valdymo subtilybių, taikymo, stovėsenos, laikysenos ir kitų šio sporto detalių.

Pataikykite į lėkšteles – išpildykite gimtadienio norus!

Tegul skriejančios lėkštelės atspindi jūsų troškimus, ateinančių metų siekius ar kaip tik akimirkas, kurias galbūt norėtumėte paleisti. Surašykite ant lėkštelių viską, kas guli ant širdies ir šaukite į skriejantį taikinį!  

Turnyrai – tegul laimi geriausi

Organizuojame šaudymo į skriejančias lėkšteles turnyrus tiek mažoms, tiek didelėms žmonių grupėms, tad nesijaudinkite dėl tinkamo asmenų kiekio – varžybos įvyks! Varžysitės ne tik dėl geriausio šaulio vardo, bet ir specialių prizų. Per gimtadienio šventę nenuskriausime nei vieno, todėl pabaigoje visiems dalyviams įteiksime šaulio sertifikatus. 

Po adrenalino kupinos popietės – poilsis

Buvote susikaupę, taikliai šaudėte, juokėtės ir atidavėte jėgas. Metas pasistiprinti, atsipalaiduoti ir pabendrauti! Šalia esančioje Medžiotojų Sostinės sodyboje jūsų lauks skanus maistas ir SPA. Juk niekas geriau neatgaivina nei čia esanti pirtis, baseinas ir jacuzzi.