Šaudymo pramoga – unikali dovana bosui

Ką padovanoti bosui?

Turbūt kiekvienas sutiks, kad dovanos rinkimas savo bosui gali būti itin didelis galvos skausmas. Nesinori padovanoti to, kas jūsų vadovui tikrai nepatiktų, tačiau kaip išrinkti dovaną tam, kas, atrodo, jau viską turi?

Dovanokite įspūdžius

Patarimas jums – dovanokite savo bosui nepamirštamus įspūdžius. Įteikite jam apsilankymą Shooting Club šaudykloje! Adrenalinas, greitis ir ginklai – tai trys dalykai, kuriems joks vyras negali atsispirti. Juos visus kartu galima patirti ir išbandyti atvykus į šaudyklą.

Saugi pramoga lauke

Pastaruoju metu mūsų visų gyvenimo tempas yra itin sulėtėjęs, todėl norisi įdomių ir įtraukiančių pramogų. Šaudymas yra geras pasirinkimas ir dėl to, kad tai – pramoga lauke, todėl nėra glaudaus kontakto su kitais asmenimis ir išlaikomas saugus atstumas. Sutikime, tai taip pat aktualu renkantis pramogą.

Pirmas kartas? Ne bėda!

Jei dvejojate, ar dovana patiks niekada nebandžiusiam šaudyti asmeniui, nesijaudinkite. Net jei jūsų bosas niekada nėra laikęs rankose ginklo, ši pramogą įtrauks jį nuo pirmojo šūvio.

Patyrusio instruktoriaus priežiūra

Galite nedvejoti dėl saugumo, kadangi šaudymo metu šaulį prižiūri patyręs instruktorius. Prieš pramogą supažindinama su taisyklėmis, parodoma, kaip taisyklingai stovėti ir laikyti ginklą.

Šaudymas į skriejančias lėkšteles

Šaudymas į skriejančias molines lėkšteles – tikras adrenalino užtaisas. Tai neabejotinai viena iš populiariausių pramogų Shooting Club šaudykloje. Neįmanoma nupasakoti to pergalės jausmo, kurį šaulys patiria, kai ore dūžta jo pašauta lėkštelė. Tai norisi patirti dar ir dar!

Šaudymo pramogos – puikus atsipalaidavimo būdas

Ne paslaptis, jog vadovo pareigos sukelia kasdienį ir nuolatinį stresą. Dirbant įtemptą darbą būtina atsipalaiduoti, tačiau ne visi tam skiria laiko. Šaudant galima pamiršti visą darbinę įtampą ir kokybiškai atsipalaiduoti. Jūsų bosas geros energijos pasikraus mažiausiai savaitei, o toks ir yra jūsų tikslas, ar ne?

Pietūs gamtos apsuptyje

Šaudymas – pakankamai aktyvi veikla, reikalaujanti ir fizinių jėgų, todėl po pramogos tikrai norėsis pasistiprinti. Į šaudyklą galima atsivežti savo maistą, užkandžius, o pageidaujant ir pasinaudoti lauko griliumi.

Dovanų kuponas – puiki dovana bosui

Jūsų bosas greičiausiai nebus sužavėtas dar viena nuobodžia dovana gimtadienio ar boso dienos proga. Tikrai gausite papildomų taškų, jei padovanosite dovaną, kuri ilgam išliks atmintyje. Bosas neprisimins eilinio puodelio kavai, tačiau šaudymo malonumą, tikėtina, prisimins ir po daugelio metų. 

Dovanų kuponas Shooting Club šaudykloje – jūsų nepamirštamos dovanos idėja. Kuponą galima įsigyti internetu ir jis gali būti panaudotas ne tik šaudymo paslaugoms, tačiau ir šaudymo reikmenų įsigijimui.

Padovanokite pramogą su draugais ar šeimos nariais

Jei numanote, kad šaudyti vienam bus liūdna, siūlome pagalvoti apie tris dovanų kuponus už dviejų kainą. Jūsų vadovas galės ne tik atvykti į šaudyklą, tačiau ir pasikviesti savo artimiausius žmones. Juk su kompanija visada smagiau pasidalinti įspūdžiais, tiesa?

Renginiai Shooting Club šaudykloje

Šaudykloje vyksta ne tik varžybos ir pavieniai šaudymai. Čia organizuojami renginiai įmonėms, mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai ir kitos šventės. Galbūt, išbandęs pramogą, jūsų vadovas nuspręs surengti vakarėlį šaudykloje visai įmonei, o gal sumanys visą komandą pakviesti team building susibūrimui.

Šaudykla – itin patogioje vietoje

Shooting Club šaudykla – didžiausia Lietuvoje ir viena didžiausių Baltijos šalyse. Šaudykla įsikūrusi pačioje Lietuvos širdyje, Kėdainių rajone. Atvykti į šią vietą lengvai galėsite iš bet kurio Lietuvos miesto.