Kuo šaudymo užsiėmimai gali būti naudingi sveikatai?

Tikėkite ar ne, bet šaudymo sporto nauda gali pagerinti Jūsų ne tik fizinę, bet ir psichologinę sveikatą. Sužinokite kaip! 

Šaudymas palaiko kūno formą

Tinkamai ir tvirtai laikomas ginklas stiprina rankų, dilbių ir pečių raumenis, o taisyklinga laikysenos pozicija lavina pilvo ir nugaros raumenis. Taip pat, kai kūnas atremia atatranką į šūvį, išbandoma ir viso Jūsų kūno pusiausvyra bei balansas.

Adrenalino pliūpsnis

Sunku atrasti, kokią veiklą būtų galima prilyginti šaudymui iš ginklo, tai – jaudinantis ir nestandartinis užsiėmimas. Į tokią naujovę reaguodamas kūnas išskiria adrenaliną, o šis hormonas paveikia visą organizmą: išsiplečia kvėpavimo takai, dėl to padidėja raumenims suteikiamas deguonies kiekis, taip pat paaštrėja psichologinė koncentracija – taip malšinamas stresas ir įtampa.

Psichologinė gerovė

Šaudymas, kaip ir dauguma sporto šakų, gerina psichologinę sveikatą. Šaudykloje reikalingas visiškas susikaupimas – dėmesio sutelkimas leidžia Jūsų protui atitrūkti nuo minčių ir nerimo bei padeda įsiklausyti į savo kūną. Bet koks fizinis aktyvumas ne tik visapusiškai gerina sveikatą, bet ir miego kokybę, dažnai suveda su panašių interesų entuziastais bei stiprina pasitikėjimą savimi.

Sportas gryname ore

Koks džiaugsmas matyti ore dūžtantį taikinį! Praleiskite popietę gryname ore su artimais bičiuliais, mėgstamais užkandžiais ir gera nuotaika. Šaudymas lauke, ypač dabar, kai didžiąją savo laiko dalį praleidžiame sėdimuose darbuose ar nuolat naudojamės technologijomis, yra nuostabus sprendimas prasiblaškyti. Šaudymo užsiėmimus vedant mūsų „Shootingclub.lt“ kvalifikuotiems ir patyrusiems profesionalams, Jums neliks nei laiko, nei didelio noro būti sulindus į telefonus!

Susitikime „Shooting Club“ – didžiausioje šaudykloje visoje Lietuvoje!

Kviečiame išbandyti mūsų turimus šaunamuosius ginklus, net jeigu nesate tokio laikę savo rankose. Mūsų šaudykla Jums siūlo atrasti ir patobulinti šaudymo įgūdžius bei įgyti naudingų žinių iš čia dirbančių šaudyklos profesionalų.

Apmokysime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią šaudymo pramogą.

Esame įsikūrę vos 30 min. kelio (už 34 km) nuo Kauno, šalia esančios „Medžiotojų Sostinės“ sodybos, kuri po visų pramogų jaukiai priima svečius ir visada pasirūpina sotumu bei poilsiu.

Adresas: Šaudykla „Shooting Club“, Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių raj.

Kontaktai: +37069833059 | info@shootingclub.lt