Suburkite savo kolegas – leiskitės į azartišką nuotykį!

Puikiai susidirbusi komanda prisideda prie bendros įmonės sėkmės, tad ko dar laukti? Pakvieskite savo kolegas išbandyti šaudymo pramogą DIDŽIAUSIOJE LIETUVOJE ŠAUDYKLOJE – „ShootingClub.lt“!

Kodėl „teambuildingas“ būtinas Jūsų komandos formavimui?

Viskas susiję su įsitraukimu. Atlikti tyrimai rodo, jog žmonės, kurių darbo aplinkoje yra gerų bičiulių, yra linkę net septynis kartus būti labiau našesni. Komandos formavimo veikla taip pat padeda tobulinti turimus projektus, apimančius komandinį darbą, nes praleistas laikas drauge padeda geriau suprasti vienas kitą, o ypač konkurencingi žaidimai padeda išryškinti kiekvieno asmens stipriąsias ir silpnąsias puses. Atskleidus visas kortas tampa aišku, kas ir ką unikalaus gali pridėti į bendrą darbo procesą. Nekantraujate išbandyti kolegų sugebėjimus? Konvertuokite smagią nuotaiką į produktyvumą darbe!

Ar šaudymo pramogą gali išbandyti ir nedidelė žmonių grupė?

TIKRAI TAIP. Vienoje moderniausių Baltijos šalyse „ShootingClub.lt“ šaudykloje šaudymo pramogos pritaikytos ne tik įvairaus amžiaus asmenims, bet ir įvairaus dydžio žmonių grupelėms: šeimoms, draugams ar įmonių kolektyvams.

Į kiekvieną paketo kainą įeina šaudymo mokymai su profesionaliu instruktoriumi bei profesionalių sportinių ginklų ir saugaus šaudymo apsaugos priemonių nuoma. Jeigu kolektyvas visiškai įsijaus į azartišką taiklumo nuotykį, Jums pageidaujant, organizuojame varžybas tarp įmonių filialų ir jas pravedame. O po kiekvienų varžybų, dalyvių laukia DOVANOS! 

Šalia esanti sodyba „Medžiotojų sostinė“ pasirūpina svečių sotumu bei poilsiu. Jei norėtumėte išsikepti savo maisto, mielai duosime šašlykinę. Piknikui čia rasite lauko stalus ir suolus. Norintiems šiltos ir atskiros užuovėjos, iš anksto susitarus, išnuomosime šildomą namelį šaudykloje.

Laukiame Jūsų! Dėl žmonių grupės skaičiaus ir kitų poreikių, informuokite telefonu: 8 698 33059.