Bernvakaris su šiek tiek adrenalino

Bernvakaris – tai galimybė kokybiškai praleisti laiką su artimiausiais draugais ir šeimos nariais prieš pradedant naują vedusio vyro gyvenimo etapą! Tam, kad ši šventė liktų tikrai įsimintina reikia pasirūpinti keliais organizaciniais dalykais, o vienas svarbiausių – pramogos. Shooting Club kolektyvas žino, kuo Jums padėti!

Ko svarbu nepamiršti prieš renkantis veiklas?

Universalus būdas kaip minėti tokias progas – neegzistuoja. Vis dėlto, bernvakaris turi vykti pagal jaunikio pageidavimus ir pomėgius, tad visada pravartu pasitarti su pagrindiniu dalyviu prieš galutinai nustatant bet kokias tos dienos detales.

Bernvakario organizaciniams reikalams spręsti padeda bendra pokalbio grupė socialiniuose tinkluose – tokiu būdu nėra apkraunamas tik vienas organizatorius, o visi dalyvaujantys gali prisidėti savo idėjomis. Subūrę visus artimiausius jaunikio draugus ir artimuosius, pradėkite spręsti vakarėlio laiką, vietą, dekoracijas, dovanas ir kitus pagrindinius dalykus.

Linksmiausia bernvakario dalis – pramogos!

Galbūt būsimas jaunikis itin mėgsta būti gamtoje ir aktyviai leisti laiką? Yra šiek tiek azartiškas? O dar geriau – nekantrauja išbandyti vis naujas veiklas?

Pataikykite į tikrą pramogų dešimtuką – surenkite šaudymo užsiėmimą visai jaunikio komandai „Shootingclub.lt“šaudykloje! Tai nebus tik paprastos taiklumo varžybos, kadangi šaudymo pramogą galima pakreipti pagal bernvakario temą. Pavyzdžiui, ant skriejančių lėkštelių, į kurias reikia pataikyti, užrašysime ex merginų vardus ar savybes, kurias vedybiniame gyvenime reikės pakeisti. Beliks tik į jas pataikyti! Esame atviri ir kitoms Jūsų tematinėms idėjoms.

Patogumai šalia šaudymo pramogų

Šiai šventei puikiai tinka prie pat šaudymo klubo įsikūrusi Medžiotojų Sostinės sodyba, aplink turinti didelę, 1 ha poilsio zoną. Taip pat yra geografiškai patogioje vietoje, pačiame Lietuvos centre, todėl ją pasiekti bus patogu, o surasti – paprasta.

Po įspūdžių kupinos bernvakario šventės čia galėsite susiburti vakaro pašnekesiams, išbandyti pirties malonumą ir galiausiai pailsėti. Medžiotojų Sostinės sodyboje rasite vietas nakvynei, mini SPA zoną, maitinimo ir net transporto paslaugas.

Susitikime „Shooting Club“ – didžiausioje šaudykloje visoje Lietuvoje!

Adresas: Šaudykla „Shooting Club“, Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių raj.

Kontaktai: +37069833059 | info@shootingclub.lt