Šaudymo pramoga – originali dovana

Padovanok adrenalino ir emocijų kupiną dieną šaudykloje 

Ar ir vėl suki galvą, ką nupirkti draugui gimtadienio ar kita artėjančia proga? Šaudymo pramogos – puiki idėja dovanai! Shooting Club šaudykla Kaune siūlo pasinerti į nepamirštamą nuotykį ir išmokti šaudyti bei gerai praleisti laiką. Prisipažinkite, visi slapčia pasvajojame išbandyti kažką ekstremalaus ir patirti gerą adrenalino dozę.

Šaudymo pramogos ne tik suteiks gausybę teigiamų emocijų, tačiau ir nustebins saugumu, kadangi šaulius visada prižiūri patyrę instruktoriai. Net neabejojame, kad ši pramoga patiks ir tiems, kurie niekada nėra laikę ginklo rankoje. Skaityti toliau

Šaudymo pramogos – puikus būdas atsikratyti streso

Netradicinė pramoga Kaune

Trūksta idėjų kaip praleisti savaitgalį? Norite atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius darbe ir namuose bei užsiimti neįprasta veikla? Turime jums puikų pasiūlymą – apsilankykite Shooting Club šaudykloje ir visas jūsų sukauptas stresas išgaruos!

Apsilankymas šaudykloje  – meditacija protui ir kūnui

Moksliškai įrodyta, jog šaudymo pramogos padeda atsikratyti streso. Adrenalinas, kuris organizme išsiskiria šūvio metu, suteikia milžinišką energijos pliūpsnį ir iškart sumažina streso lygį. Treniruojama ir vidinė šaulio kontrolė, kadangi adrenalino proveržiai naujoką gali lengvai išmušti iš vėžių, o tai, be abejo, atsiliepia ir šūvio taiklumui. 

Skaityti toliau