Idėja dovanai – jaudinantis šaudymo nuotykis!

Kai jau atrodo padovanojote viską, o nustebinti artimąjį vis tiek reikia, išeitis yra tik viena – surenkite naują ir dar nebandytą taiklumo iššūkį! Šaudymo į skriejančias lėkšteles pramogą organizuojame tiek jauniems, tiek vyresniems, vyrams ir moterims, šventėms, kolektyvams ar net tarp kelių įmonės filialų. Grynas oras, naujos patirtys bei apdovanojimai – Jūsų laukia didžiausia šaudykla visoje Lietuvoje!

Padovanokite azartišką nuotykį!

Su kiekviena paslauga yra įskaičiuota:

 • Profesionalių sportinių ginklų ir saugaus šaudymo apsaugos priemonių nuoma.
 • Profesionalaus instruktoriaus pagalba.
 • Jums pageidaujant, varžybų organizavimas ir vedimas.

Visus dovanų kuponus gausite el. paštu PDF formatu ir galėsite atsispausdinti patys arba galite užsakyti kupono pristatymą kurjeriu.

Dovanų kuponai:

 • Šaudymas į skriejančias lėkšteles „50 taikinių“ – 50 šūvių / 50 skirtingų judančių taikinių.
 • Šaudymo pramoga vaikams – 25 šūviai / 25 skirtingi judantys taikiniai.
 • Šaudymas į skriejančias lėkšteles grupei – 200 šūvių / 200 skirtingų skriejančių taikinių. Išbandykite savo jėgas varžydamiesi tarpusavyje ir patirkite taiklumo malonumą!
 • Šaudymas į skriejančias lėkšteles pradedančiajam – 25 šūviai / 25 skirtingi judantys taikiniai.
 • Dovanų kuponas – Universali dovana artimiesiems ar kolegoms, kurią galima panaudoti visai „Shootingclub.lt“ produkcijai ar šaudyklos paslaugoms už Jūsų pasirinkta kainą nuo 30.00 € iki 200.00 €.
 • Renginiai įmonėms šaudykloje – 30 šovinių šaudymui į skriejančias lėkšteles kiekvienam dalyviui. Organizuojama nuo 8 iki 45 asmenų. Galimybė renginiui visomis savaitės dienomis.
 • Mergvakaris kitaip – 25 šoviniai šaudymui į skriejančias lėkšteles kiekvienai dalyvei. Organizuojama nuo 5 iki 45 asmenų.
 • Azartiški bernvakario žaidimai – 25 šoviniai šaudymui į skriejančias lėkšteles kiekvienam dalyviui. Organizuojama nuo 5 iki 45 asmenų.
 • Išlaisvink savo vidinį žvėrį – 25 šoviniai šaudymui į skriejančias lėkšteles kiekvienam dalyviui. Organizuojama nuo 3 iki 45 asmenų.

„Shooting Club“ kviečia ekstremalioms šaudymo pramogoms! 

Visus kuponus galite įsigyti „Shootingclub.lt“ el. parduotuvėje: https://shootingclub.lt/parduotuve

Ko galite tikėtis?

Prieš prasidedant bet kokiai šaudymo rungčiai, jus visada apmokys profesionalus instruktorius bei užtikrins, kad viso šaudymo pramogos metu būtumėte saugūs. Taigi, pirmiausia, turėsite išklausyti saugaus elgesio šaudykloje ir saugaus elgesio su ginklu instruktažą, o tada kartu keliausite į šaudymo aikštelę. Šaudymas suteikia jaudinančias emocijas, reikalauja visiško susikaupimo, koncentracijos ir greitos reakcijos. Ar jūs pasiruošę?

Kokiai progai paminėti ši pramoga tinkamiausia?

Sunku būtų surasti šventę, kurios nepapildytų azartiška nuotaika! „Shooting Club“ šaudykloje nuolat rengiami mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai, renginiai įmonėms ir kitos šventės. Nedvejokite paminėti sekančią progą originaliai ir įtraukti visus – nesvarbu, jog dar neturite jokių šaudymo įgūdžių, mes garantuojame, kad vis tiek pajusite šaudymo malonumą ir nesunkiai išmoksite šio sporto subtilybių.

Susitikime „Shooting Club“ – didžiausioje šaudykloje visoje Lietuvoje!

Esame įsikūrę vos 30 min. kelio (už 34 km) nuo Kauno, šalia esančios „Medžiotojų sostinės“ sodybos, kuri po visų pramogų jaukiai priima svečius ir visada pasirūpina sotumu bei poilsiu. 

Adresas: Šaudykla „Shooting Club“, Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių raj.

Kontaktai: +37069833059 | info@shootingclub.lt