Netradicinės bernvakario idėjos šaudykloje

Geriausia idėja bernvakariui 


Jūsų draugas rengiasi vestuvėms? Tai puiki proga surengti jam neužmirštamą bernvakarį šaudykloje ir išskirtinai paminėti šią svarbią dieną!
Shooting Club šaudykla Kaune surengs pašėlusį bernvakarį, kuriame visi svečiai susipažins su šaudymo pradmenimis ir sudalyvaus šaudymo turnyre. Diena, pilna įspūdžių ir adrenalino garantuota!

Išbandykite šaudymo pramogas

Dažniausiai jaunikio draugai stengiasi suorganizuoti kuo daugiau smagių veiklų bernvakario metu. Kartingai, šuolis parašiutu, dažasvydis – pramogos, kurios pirmiausia šauna į galvą rengiantis vaikinų susibūrimui.

Šiame sąraše neabejotinai turėtų atsidurti ir šaudymo pramogos. Šios veiklos metu išlavinsite koordinaciją, atsipalaiduosite ir tiesiog gerai praleisite laiką bičiulių kompanijoje.

Profesionali priežiūra šaudykloje

Didžiausioje Lietuvoje atviroje šaudykloje Shooting Club užtikriname visišką saugumą ir apmokome visus bernvakario svečius. Nesvarbu, ar jau laikėte ginklą rankose, ar esate pradedantysis, profesionalūs instruktoriai paaiškins ir patars dėl šaudymo subtilybių.

Galėsite rinktis jums tinkantį sudėtingumo lygį iš 5 galimų, todėl visiškai nereikėtų baimintis, jei jums niekada prieš tai neteko apsilankyti šaudykloje.

Šaudymas į skriejančias lėkšteles

Bernvakario dalyviai galės išmėginti šaudymą į skriejančias lėkšteles. Tai puiki pramoga ir patyrusiems ir pradedantiesiems. Pažadame, kad išvydus ore dūžtantį taikinį, pajusite tikrą adrenalino pliūpsnį.

Šaudykite į savo pasirinktus taikinius

Pramoga gali tapti dar labiau išskirtine, jei atsivešite savo taikinius. Kodėl gi neišbandžius arbūzo ar alaus skardinės? Kuo įdomiau, tuo linksmiau!

Ant taikinių galite užrašyti ir buvusiųjų vardus ar išrinktosios asmenines savybes. Pasitelkite fantaziją ir džiaukitės nuotaikinga ir įtraukiančia pramoga.

Fotosesija šaudykloje

Šaudykloje galėsite pasidaryti fotosesiją su profesionaliais sportiniais ginklais ir šaulių aprangomis. Ši fotosesija paliks tik geriausius įspūdžius visiems bernvakario dalyviams! 

Bernvakario priesaika

Svarbiausia ceremonijos dalis – jaunikio priesaika. Nėra lengva rasti dar nebandytų, unikalių būdų, kaip bernvakario kaltininkui ją įvykdyti. Turime itin gerą idėją!

Užrašykite kiekvieną santuokos įsipareigojimą ant taikinio, o jaunikis po kiekvieno šūvio priartės prie savo priesaikos įvykdymo!

Varžykitės tarpusavyje

Kuriam vyrui nepatinka įrodyti, kad jis pats geriausias? Net jei tai tik draugiškas šaudymo turnyras su draugais! Pajuskite tikrų šaudymo varžybų įkarštį besivaržydami su draugais bernvakario metu.

Surengsime jums turnyrą, kurio metu geriausieji galės laimėti prizus ir atsistoti ant prizininkų pjedestalo. Svečiams gali būti įteikiami ir dalyvio sertifikatai bei atminimo medaliai.

Itin prieinama kaina

Pramogos kaina žmogui – tik 25 eurai. Į kainą įskaičiuoti 20 šovinių šaudymui į skriejančias lėkšteles. Bernvakaryje gali dalyvauti iki 45 žmonių, todėl, kad ir kiek draugų nuspręstumėte pakviesti, visi norintys galės išbandyti šią šaunią pramogą.

Pratęskite pramogas sodyboje

Po smagaus laiko šaudykloje tikrai norėsite atsipalaiduoti, o galbūt ir pratęsti smagų vakarą. Šalia Shooting Club šaudyklos įsikūrusi sodyba Medžiotojų sostinė pasiūlys jums ne tik nakvynę, tačiau ir daugybę kitų paslaugų.

Galėsite sočiai ir skaniai pavalgyti, taip pat atsipalaiduoti vandens zonos pirtyse ir sūkurinėje vonioje. Sodybos šeimininkai pasirūpins, kad bernvakario dalyviams nieko nepritrūktų.

Dovana jaunikiui

Ieškote originalios vyriškos dovanos jaunikiui bernvakario proga? Dovanų kuponas šaudymo pramogoms tikrai pradžiugins ir užkietėjusį šaulį ir dar niekada nebandžiusį šios unikalios pramogos.

Padovanokite jaunikiui adrenaliną ir įspūdžius Shooting Club šaudykloje Kaune! Šventės kaltininkas apsidžiaugs galėdamas išbandyti šaudymo malonumą kartu su savo draugų kompanija.