Naktinis lėkštelių šaudymas 2023

RENGINIO VIETA:

ShootingClub.LT , Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių rajonas.

RENGINIO DATA IR LAIKAS:

Šaudymas vyks  du arba tris vakarus, atsižvelgiant į užsiregistravusių dalyvių kiekį 2023 m. gruodžio mėn. 8, 9 ir 10d.,  anksčiausias galimas startas 17-17:15 val.(priklausomai nuo sutemimo), vėliausias galimas dalyvavimo (starto) laikas 21val. Užduotis visas dienas bus ta pati, rezultatai bus apibendrinami iš visų dienų dalyvių rezultatų. Dėl nepalankių oro sąlygų arba mažo dalyvių skaičiaus viena iš numatytų datų gali būti atšaukta, todėl registruojantis nurodykite tikrus kontaktus, kad galėtume pranešti apie pasikeitimus.

DALYVIŲ REGISTRACIJA:

Šaudykloje dalyviai registruojami nuo 16:30val. šaulių komandos nebus sudaromos, šaudymas vyks „gyvos eilės“ principu, į aikštelę priimant po vieną šaulį kai vieta atsilaisvina. Eilė „užsiimama“ palikus pas teisėją varžybų protokolą.

Tam, kad šaudymas vyktų sklandžiai, BŪTINA IŠANKSTINĖ registracija į renginį pasirinktai dienai, kad galėtume prognozuoti dalyvių skaičių ir, kad visi atvykę turėtų galimybę įvykdyti visą užduotį. Maksimalus dalyvių skaičius vieno vakaro metu yra tik 48 žmonės.

 

Registracija rasite paspaudus ant nuorodos: https://forms.gle/EM87AXM65mK6UJEY9

 

Dalyvių skaičiui, numatytai datai pasiekus 48 šaulius, registracija bus sustabdyta. Jei Jūs užsiregistravote, bet pasikeitė planai ir atvykti negalėsite, labai prašome apie tai mus informuoti el.paštu info@shootingclub.lt arba telefonu 8 698 33059

 

APIE ŠAUDYMĄ

Bus parengtos dvi Compak  ir viena DTL aikštelės, varžybos vykdomos pagal šių disciplinų taisykles.  Varžybų įskaitai bus šaunama 75 taikiniai, starto kaina 40 eur. Esant techninėms ir laiko galimybėms, užduotį bus galima kartoti, bet įskaitai bus imamas pirmasis šaulio rezultatas, pakartotinio šaudymo kaina 30 eur. arba 10eur./aikštelė.

Prieš atvykdami BŪTINAI PASITIKRINKITE INFORMACIJĄ Facebook grupėje „Lėkštelių medžiotojai“ arba www.ShootingClub.lt puslapyje ar renginys neatšaukiamas, nes dėl blogų oro sąlygų arba techninių kliūčių varžybos gali ir neįvykti.

Renginio metu pavaišinsime jus arbata.

 

PRIZAI

 

I vieta 250 šovinių , atminimo dovana, medalis

II vieta 250 šovinių, atminimo dovana, medalis

III vieta 250 šovinių, atminimo dovana, medalis

 

10-ta vieta 50 eur. vertės ShootingClub.lt dovanų kuponas

20-ta vieta 50 eur. vertės ShootingClub.lt dovanų kuponas

30-ta vieta 50 eur. vertės ShootingClub.lt dovanų kuponas

40-ta vieta 50 eur. vertės ShootingClub.lt dovanų kuponas

 

Esant vienodai surinktam taškų skaičiui dėl prizinės vietos, prizas išdalinamas visiems tos vietos nugalėtojams proporcingai.

 

Daugiau informacijos telefonu 8 698 33059

 

LAUKIAME JŪSŲ ATVYKSTANT! ShootingClub.lt kolektyvas