Draugiškos Team Building kolektyvo varžybos Šaudykloje

Pasirinkite Shooting Club šaudyklą

Esate vadovas ir ieškote veiklos, kuria nustebintumėte savo darbuotojus? O galbūt neseniai subūrėte kolektyvą ir svarstote apie team building renginį?

Surenkite draugiškas team building varžybas Shooting Club šaudykloje! Jūsų laukia dar nepatirtos emocijos, nauji draugai ir atrasta nauja laisvalaikio veikla.

Kodėl komandos formavimas toks svarbus? 

Komandos formavimas yra puikus būdas pažinti darbuotojus, įvertinti jų potencialą dirbant komandoje, o taip pat ir linksmai praleisti laiką.

Motyvuota komanda – vienas svarbiausių gero vadovo tikslų. Todėl dalį savo biudžeto patartina paskirti ir team building renginiui.

Nenuobodi veikla

Nėra lengva sugalvoti veiklą, kuri patiktų visiems ir kuria nuoširdžiai džiaugtųsi kiekvienas renginio dalyvis. Įprasti renginiai įmonėms – nuobodūs seminarai ir paskaitos komandos formavimo temomis tikrai nesužavės jūsų kolektyvo.

Verta pagalvoti, galbūt atėjo laikas išbandyti kažką netradicinio? Pasidalinkite su komanda idėja dieną praleisti šaudykloje ir tikrai juos nustebinsite!

Šaudymo pramogos – atpalaiduojanti pramoga

Šaudymo pramogos suteikia galimybę pasimėgauti adrenalinu, numalšinti kasdienį stresą ir pasisemti geros energijos visai savaitei.

Šaudant pamirštama visa, kas aplinkui ir susikoncentruojama tik į šūvį, todėl tai laikoma ir savotiška meditacijos forma. Nors veikla reikalauja ir fizinių jėgų, iš šaudyklos visa jūsų komanda grįš atsipalaidavusi ir pailsėjusi.

Jausitės saugiai

Patyrę instruktoriai garantuos, jog šaudymo metu visi dalyviai jaustųsi saugiai ir užtikrintai. Jūsų komanda bus supažindinta su taisyklėmis ir apmokyta elgesio su ginklu.

Instruktorius bus šalia visos pramogos metu, todėl jaudintis neteks net ir pirmą kartą šaudant.

Draugiškos varžybos 

Nors ir draugiškai, tačiau kovoti vienas su kitu visada smagu! Šaudykloje galėsite su savo kolegomis varžytis šaudant į skriejančias molines lėkšteles. Nustebsite, kokį malonumą pajusite jas numušę ore!

Nugalėtojams bus įteikti medaliai, o visiems dalyviams –  šaulio sertifikatai. Be abejo, jūsų šaunią komandą nufotografuosime ant nugalėtojų pakylos.

Išskirtinė fotosesija

Koks renginys be fotosesijos? Patikėkite, visi renginio dalyviai tikrai norės įsiamžinti nuotraukose su šaulio uniformomis ir ginklais.

Užfiksuokite smagiausius renginio momentus ir pasidalinkite jais su savo komanda! Nuotraukos privers dar ilgai šypsotis ir prisiminti puikiai praleistą laiką kartu.

Įmonės šventė 

Jei norite ne tik šaudymo pramogos, tačiau ir surengti įmonės šventę, toli ieškoti neteks. Šalia esančioje sodyboje Medžiotojų sostinė  jums bus paruoštas gardus maistas, patogi nakvynė ir smagios pramogos sodybos vandens zonoje.

Mokymai ir seminarai 

Sodyboje galėsite surengti mokymus, seminarus ar vadovų pasitarimus. Sodyba gali pasiūlyti didelę salę jūsų įmonės renginiui, kurioje pranešimus galės klausyti net iki 120 žmonių.

Šaudymo pramogos – geriausia dovanos idėja

Artėja jūsų darbuotojo, kolegos, o galbūt boso jubiliejus ir nenumanote, ką jam įteikti? Padovanokite adrenalino kupiną dieną Shooting Club šaudykloje!

Dovanų kuponas šaudykloje bus puiki dovana ir patyrusiems šauliams, ir niekada nelaikiusiems rankose ginklo.

Nepriekaištinga kokybė

Mums svarbu, jog jūsų įmonės renginys būtų įsimintinas ir nepakartojamas. Laikomės aukščiausių kokybės standartų, todėl klientai, išbandę Shooting Club grįžta vėl, kad galėtų iš naujo patirti šaudymo malonumą.

Atvykite į didžiausią šaudyklą Lietuvoje

Shooting Club šaudykla Kaune yra didžiausia šaudykla Lietuvoje ir viena didžiausių šaudyklų visose Baltijos šalyse.

Jūsų komanda sudaryta iš darbuotojų įvairiuose Lietuvos miestuose? Ne bėda! Šaudykla įsikūrusi pačiame Lietuvos geografiniame centre, todėl atvykti bus patogu iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar kitų miestų.