Dovanokite šaudymo pramogų kuponą dviems savo draugams ir pats pramogaukite nemokamai!

Rinkitės saugią pramogą

Pastaruoju metu yra itin sunku surasti pramogų, kuriomis drąsiai galėtumėte mėgautis su savo draugais. Dauguma iš jų nėra pakankamai saugios arba uždarose patalpose,  o tai, be abejo, sukelia papildomų problemų.

Nenusiminkite, jums radome išeitį. Atvykite į Shooting Club šaudyklą atvirame ore ir išbandykite šaudymo malonumą!

Didžiausia šaudykla Lietuvoje

Shooting Club yra pati didžiausia šaudykla Lietuvoje ir viena didžiausių atvirų šaudyklų Baltijos šalyse. Šaudykloje nuolat treniruojasi geriausi Lietuvos šauliai ir vyksta įvairios varžybos. Čia galima atvykti vienam ar su kompanija – geras laikas garantuotas bet kuriuo atveju!

Pirmas kartas šaudykloje – ne bėda!

Šaudykloje laukiami visi – ir pirmą kartą laikysiantys ginklą rankose ir jau patyrę šaudymo entuziastai. Nebijokite, jei šaudyti jums niekada neteko. Tai lengviau nei įsivaizduojate! Pirmą kartą šaudantiems parenkame atitinkamą ginklą bei silpnesnio užtaiso šovinius. Rekomenduojame pradėti susipažinimą su ginklais šaudant į skriejančias molines lėkšteles – tai bus jūsų pirmas neišdildomas įspūdis!

Ar šaudyti labai sudėtinga?

Priešingai nusistovėjusiai nuomonei, šaudymas nėra neįveikiama veikla naujokams. Be abejo, reikės išmokti taisyklingai laikyti ginklą, taip pat susipažinsite su taisyklinga stovėsena šūvio metu. Suprantama, jei nuspręsite užsiimti tuo profesionaliai, sudėtingumo lygis didės, tačiau būdami naujoku galite nesijaudinti – profesionalūs instruktoriai užtikrins, kad šaudymas vyktų lengvai ir sklandžiai.

Itin saugi pramoga

Prieš šaudant būsite supažindinti su naudojimosi šaudykla ir saugaus elgesio joje taisyklėmis. Šalia jūsų visos pramogos metu bus šaudymo instruktorius, todėl būsite prižiūrimi patyrusio šaulio. Šaudykloje laikomasi itin griežtų ir detaliai aprašytų taisyklių, kad šaudymas būtų maksimaliai saugus užsiėmimas. Be to, visi ginklai yra tvarkingi ir nuolat tikrinami prieš kiekvieną šaudymą.

Populiariausia pramoga

Neabejotinai populiariausia pramoga Shooting Club šaudykloje – šaudymas į skriejančias molines lėkšteles. Tai sukelia nenusakomą adrenalino dozę! Patirsite su niekuo nesulyginamą jausmą, pamatę taikinį dūžtantį ore.

Pasirinkite šaudyklą savo renginiui

Shooting Club šaudykloje galite ne tik atvykti šaudyti, tačiau ir surengti jūsų asmeninę ar darbo šventę. Šaudykloje nuolat vyksta renginiai įmonėms, bernvakariai, mergvakariai, komandos formavimo renginiai.

Trys dovanų kuponai – už dviejų kainą!

Pasinaudokite puikia galimybe sutaupyti  – įsigykite tris dovanų kuponus už dviejų kainą. Vieno kupono vertė – tik 26 eurai. Į kainą įeina 20 šūvių ir 20 judančių taikinių, taip pat mokymai su 

profesionaliu instruktoriumi bei šaudymo apsaugos priemonių nuoma. Tikrai nedidelė kaina už šią puikią pramogą! Vienintelė sąlyga – turėsite atvykti bent su vienu draugu, kuriam dovanojote kuponą. Ne bėda, juk kartu šaudyti linksmiau, o po to norėsis pasidalinti įspūdžiais!

Šaudymo pramogos kartu su draugais

Jei susiruošėte atvykti į šaudyklą visai dienai – siūlome tris 58 eurų vertės dovanų kuponus už dviejų kainą. Jums priklausys net 50 šūvių bei toks pat kiekis judančių taikinių. Beprotiškai puikus pasiūlymas aktyviam savaitgaliui su draugais! 

Šaudymo pramogos netoli jūsų

Kad ir kuriame Lietuvos mieste gyvenate, pasiekti šaudyklą tikrai nebus sunku.  Shooting Club yra įsikūrusi pačiame Lietuvos centre, Kėdainių rajone. Galbūt tai puikus susitikimo taškas jums ir jūsų draugams, gyvenantiems skirtinguose miestuose?