Šaudymo pramoga – unikali dovana bosui

Ką padovanoti bosui?

Turbūt kiekvienas sutiks, kad dovanos rinkimas savo bosui gali būti itin didelis galvos skausmas. Nesinori padovanoti to, kas jūsų vadovui tikrai nepatiktų, tačiau kaip išrinkti dovaną tam, kas, atrodo, jau viską turi?

Skaityti toliau

Šaudymas į skriejančias lėkšteles – saugi Jūsų sveikatai pramoga lauke

Pasirinkite naujus įspūdžius

Planuojate su šeima ir draugais išbandyti naują veiklą? Norite pabėgti nuo slegiančios rutinos ir aktyviai atsipalaiduoti? Išbandykite šaudymo pramogas Shooting Club – didžiausioje šaudykloje Lietuvoje ir vienoje didžiausių Baltijos šalyse. Čia rengiamos ne tik šaudymo varžybos, tačiau ir gimtadieniai, renginiai įmonėms, mergvakariai ar bernvakariai.

Skaityti toliau

Šaudykla – patogi vieta Jūsų šventei

Idėja jūsų šventei

Norite atšvęsti jums svarbią progą, tačiau į galvą neateina jokia gera idėja? Tradicinės vietos ir pramogos jau atsibodo, tad ką dar galima sugalvoti? Išbandykite naujus potyrius ir šventę atšvęskite šaudykloje Shooting Club!

Skaityti toliau

Draugiškos Team Building kolektyvo varžybos Šaudykloje

Pasirinkite Shooting Club šaudyklą

Esate vadovas ir ieškote veiklos, kuria nustebintumėte savo darbuotojus? O galbūt neseniai subūrėte kolektyvą ir svarstote apie team building renginį?

Surenkite draugiškas team building varžybas Shooting Club šaudykloje! Jūsų laukia dar nepatirtos emocijos, nauji draugai ir atrasta nauja laisvalaikio veikla.

Skaityti toliau

Netradicinės bernvakario idėjos šaudykloje

Geriausia idėja bernvakariui 


Jūsų draugas rengiasi vestuvėms? Tai puiki proga surengti jam neužmirštamą bernvakarį šaudykloje ir išskirtinai paminėti šią svarbią dieną!
Shooting Club šaudykla Kaune surengs pašėlusį bernvakarį, kuriame visi svečiai susipažins su šaudymo pradmenimis ir sudalyvaus šaudymo turnyre. Diena, pilna įspūdžių ir adrenalino garantuota!
Skaityti toliau